Volkswagen має намір випускати доступні електромобілі

Компанія Volkswagen анонсувала появу електромобілів за доступною ціною. Прорив забезпечить модульна платформа електричного приводу (МЕВ) – технологічна платформа, розроблена спеціально для електромобілів. Виробництво Volkswagen ID – першого в світі автомобіля на базі МЕВ – почнеться на заводі в Цвіккау в кінці 2019 року, повідомляє прес-служба німецької марки.

«Ми будемо максимально використовувати можливості, які може запропонувати електромобіль, і одночасно з цим домагатися значної економії за рахунок масштабного виробництва. Тільки на першому етапі кампанії на базі існуючої платформи буде випущено близько 10 млн автомобілів під різними марками концерну. MEB – економічна і технологічна основа універсального електромобіля», – заявив Томас Ульбріх, член правління Volkswagen, відповідальний за електричні автомобілі.

За словами керівника відділу серійного виробництва рішень електричної мобільності Крістіана Зенгера (Christian Senger), платформа МЕВ надасть покупцям значні переваги: ​​«Модель ID – важливий етап в історії розвитку технологій. Цей автомобіль стане першим електромобілем, придатним для повноцінної повсякденної експлуатації, який зможуть собі дозволити мільйони людей». Наприклад, платформа МЕВ передбачає установку більш ємних акумуляторних батарей, що значно збільшує запас ходу.

«Завдяки конфігурації плоскої батареї, розташованої під підлогою, автомобіль відмінно тримає дорогу і має більше місця всередині, що дозволяє нам зробити великий крок з точки зору збільшення вільного простору», – зазначив Крістіан Зенгер.

До кінця 2022 року марки концерну представлять по всьому світу 27 різних моделей на базі МЕВ. Всі моделі сімейства ID підтримують можливість швидкої зарядки.

У розробці та виробництві перших електромобілів на базі МЕВ бере участь більшість підрозділів Volkswagen в Німеччині, в тому числі заводи з виробництва компонентів Volkswagen в Брауншвейгу, Зальцгиттері і Касселі. Із загального шестимільярдного бюджету програми електричної мобільності на розвиток даних виробничих майданчиків буде виділено 1,3 млрд євро. До 2020 року Volkswagen планує щорічно реалізовувати в Німеччині близько 150 тис. електромобілів, в тому числі 100 тис. моделей сімейства ID


Не пропустіть