При покупці автомобіля водіям доведеться платити двічі

Компанія Mercedes-Benz в майбутньому може почати стягувати оплату з власників автомобілів за активацію тих чи інших опцій. Таку можливість в своєму інтерв’ю не виключив розробник софту для компанії Маркус Ехманн, пише autonews.ua.

Останнім часом деякі автовиробники стали активно вивчати можливість додаткових доходів, намагаючись при цьому залучити нових клієнтів. Так, наприклад, Volvo пропонує експлуатацію автомобілем на основі щомісячних платежів, що покривають вартість транспортного засобу, страховки, техобслуговування і т.д. У свою чергу, водії BMW з 2019 роки за 80 доларів в рік отримають доступ до системи Apple CarPlay.

Mercedes-Benz теж працює в цьому напрямку. За словами Ехманна, можливо в майбутньому за включення/вимикання деяких опцій власникам автомобілів Mercedes потрібно буде заплатити додатково.

Наприклад, настає зима. За те, щоб включити функцію обігріву сидінь потрібно буде заплатити певну суму. Навесні за відключення обігріву сидінь теж потрібно буде платити. Виходить, що за функцію обігріву сидінь не потрібно буде платити одноразово при покупці машини, а тільки тоді, коли це дійсно необхідно.

Така можливість зараз розглядається керівництвом компанії Mercedes-Benz. Остаточне рішення ще не прийнято. На перший погляд здається, що це логічна ідея. Але всі питання в тому, скільки потрібно буде платити за активацію тих чи інших опцій. Можливо, автовиробники просто хочуть отримати з автолюбителів більше грошей.


Не пропустіть