Ford закриває заводи в Росії – ЗМІ

Заводи спільного підприємства Ford Sollers у Всеволожську і в Набережних Челнах припинять випуск автомобілів, пише “Авторевю”.

В американській компанії Ford вже практично вирішено питання з приводу закриття двох заводів в Росії, на яких випускають автомобілі Focus, Fiesta, Mondeo і EcoSport, повідомило 10 січня “Авторевю” з посиланням на власні джерела.

Випуск автомобілів припинять спільні підприємства Ford Sollers у Всеволожську (Ленінградська область) і в Набережних Челнах. Після згортання виробництва випускаються на них моделі автомобілів або підуть з російського ринку, або стануть імпортними.

За даними “Авторевю”, в Росії збережеться збірка тільки однієї моделі Ford – фургона Transit, який випускають в Єлабузі. Там же виробляють кросовери Explorer і Kuga, доля яких залишається під питанням.

За словами віце-президента Ford Стівена Армстронга, який відповідає за ринки Європи, Близького Сходу і Африки, спільне підприємство Ford Sollers збиткове. Остаточне рішення про його майбутнє буде прийнято в другому кварталі 2019 року.

Завод Ford Sollers у Всеволожську був відкритий в 2002 році. Він випускає автомобілі Ford Focus і Ford Mondeo седан. У червні 2014 року завод перейшов на однозмінний режим роботи і скоротив близько 700 осіб персоналу. У 2016-2017 роках завод кілька разів зупиняв конвеєри на термін від декількох днів до декількох місяців.

Завод Ford Sollers в Набережних Челнах був відкритий в грудні 2014 року. На заводі запустили у виробництво Ford EcoSport.


Не пропустіть