Недоліки Renault Duster після 4 років володіння розкрили в мережі

Автоблогер Dimon Live майже 4 роки володіє французьким кросовером Renault Duster з дизельним мотором і за цей час у його автомобіля могли бути поломки. Про всі недоліки «Дастера» і їх усунення автовласник розповів на просторах інтернету.

Дизельну версію Renault Duster блогер купив восени 2015 року. Серед недоліків «Дастера» блогер назвав запотівання патрубка інтеркулера в моторному відсіку машини – цей недолік усувається за допомогою заміни цього компонента. Крім того, блогер рекомендує проклеїти бачок омивача, щоб усунути його бренькання. Наступним недоліком блогер зазначив лакофарбове покриття на порозі Renault Duster, багате подряпинами.

Задні двері «Дастера» блогер забезпечив пластиковою накладкою, щоб захистити її від бруду. Перед зимовим періодом блогер радить обов’язково змастити «язичок» лючка паливного бака, інакше потім його неможливо буде відкрити. У салоні Renault Duster ніші для смартфонів теж обклеєні самоклейним матеріалом, щоб виключити торохтіння. Між лобовим склом і торпедою встановлений додатковий ущільнювач, який дозволив усунути деренчання.


Не пропустіть