АвтоЗАЗ спробує випускати трактори (Фото)

Запорізький автомобілебудівний завод розпочав випуск пробної партії південнокорейських тракторів LS Mtron. Компанія на цій партії вивчатиме специфіку виробництва та попиту.

Як повідомили в прес-службі корпорації, про створення спільного підприємства з корейським виробником мова поки не йде, передає ЦТС. Компанія «Укравто», яка володіє заводом, ще восени 2017 повідомляла про намір вийти на ринок тракторів з лінійкою продукції компанії LS, потім було підписано дистриб’юторську угоду з корейцями.

Компанія LS є ексклюзивним постачальником тракторної техніки за урядовою програмою розвитку сільського господарства в Південній Кореї, її продукція представлена на ринках країн США і Канади, в ряді розвинених країн Європи і Азії. За оцінкою експертів, за своїми характеристиками LS є прямими конкурентами наймасовіших в Україні тракторів МТЗ «Білорусь», але при цьому вдвічі дорожчі.

«УкрАВТО» має намір виробляти дві моделі тракторів LS: V-серії потужністю 70-80 л. с. і H-серії потужністю 110-140 л. с.за ціною 38-70 тис. дол.

Джерело ua.news

Не пропустіть