Українцям пояснили нові правила проходження техогляду

Тепер вся інформація буде зберігатися у форматі радіомітки

З середи, 1 травня, в Україні запрацював новий формат документа, який підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану.

Тепер інформація буде зберігатися у форматі радіомітки. Про це повідомляє прес-служба головного сервісного центру МВС України, передає Хвиля.

“Формат документа, що підтверджує успішне проходження транспортним засобом перевірки технічного стану, буде оновлено. З 1 травня 2019 року паперовий бланк протоколу буде видаватися суб’єктами здійснення ВТК в комплекті з самоклейкою міткою радіочастотної ідентифікації. Згідно з пунктом 30.2 Правил дорожнього руху, власник транспортного засобу зобов’язаний закріпити підпис у правій верхній частині вітрового скла, з його внутрішньої сторони”, — розповіли в прес-службі.

Наголошується, що дане нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів ВТК і полегшить роботу контролюючим органам.

Зміни у порядку проведення ОТК затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року № 46, яку було опубліковано 7 лютого 2019 року та яка набирає чинності через три місяці з моменту опублікування.

Так, якщо власник автомобіля, що підлягає обов’язковому технічному контролю, отримав бланк протоколу ВТК до набрання чинності ПКМУ від 23 січня 2019 року № 46, він зможе користуватися документом старого зразка до моменту закінчення терміну його дії.

Джерело znaj.ua

Не пропустіть