Стало відомо, де в Україні збудують нові якісні дороги

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман не змінив плани з’єднати усі обласні центри України якісними дорогами до 2021 року.

Про це він сказав журналістам під час перевірки ходу ремонтних робіт на ділянці траси М-06 Київ – Одеса, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наша програма передбачає об’єднати всі обласні центри між собою до 2021 року. Фактично у нас залишилися 2019, 2020, 2021 роки… Ми рухаємося по тих параметрах, які собі задали», – сказав Гройсман.

За його словами, що стосується траси Київ – Одеса, то вона була завершена у 2003 році, мається на увазі будівництво та ремонт, але не мала належного догляду, тому за цей час була майже зруйнована. Зараз на неї виділено достатньо ресурсів, тому планується у 2019 році здати в експлуатацію близько 45 кілометрів цієї траси у відремонтованому вигляді, підкреслив Гройсман, зазначивши, що ремонт здійснюється повністю за кошти міжнародних фінансових організацій.

«Ми вже у цьому році оголосимо тендер на решту дороги, це буде ще десь 2- 2,5 мільярда гривень. Тобто у наступному році дорога буде у нормальному якісному гарному стані», – запевнив Прем’єр-міністр.

Усі інші дороги по Україні, за його словами, вже ремонтуються. Ремонтні роботи почалися як тільки це дозволили погодні умови.


Не пропустіть