Українські водії можуть потрапити у чергову халепу

Чутки про те, що в США законослухняні громадяни майже ніколи не скручують одометри уживаних автомобілів є сильно перебільшеними. Незважаючи на те, що в тамтешньому зводі законів така процедура вважається кримінальним правопорушенням, недавно сервіс перевірки автомобілів Carfax заявив про 1,6 мільйонів подібних випадків. Причому, багато хто з автомобілів з прихованим перебігом обладнані електронними одометрами, які вважалися набагато більш захищеними від злому, ніж механічні.

Як приклад наведено пікап Chevrolet Silverado 2006 року з пробігом 230 тисяч миль і середньою ціною на американському ринку 3,7 тисячі доларів. За допомогою недорогого електронного пристрою, що продається в США, пробіг був зменшений на 100 тисяч миль, що підняло ціну пікапа в 2,5 рази. Крім фінансових втрат в результаті обману покупець також ризикує потрапити в ДТП через реальний стан автомобіля, який, на його думку, ще свіжий і поїздить до капремонту.

Щоб уникнути покупки авто з прихованим перебігом експерти Сarfax рекомендують скористатися будь-яким сервісом для перевірки історії авто по він-коду, і якщо в результаті виявляться невідповідності із заявленою на одометрі цифрою, від такої машини варто відмовитися, ще й по можливості настукати на власника в компетентні органи.

Зважаючи на те, що в Україну вже активно поставляють авто із США, то незабаром із проблемою скрученого пробігу стикнуться тисячі наших співвітчизників.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть