У Франції продемонстрували новий гібридний броньовик (Відео)

Французька компанія з виробництва військової техніки Arquus представила свій новий броньований автомобіль Scarabée. Повідомляється, що машина вже вийшла зі стадії розробки і її вже готові виготовляти в інтересах замовника. Сам виробник називає свою розробку “флагманською”, пише nova.net.ua.

На прес-конференції 10 березня генеральний директор компанії Arquus Еммануель Левачер описав машину як ”вже не просто симпатичний прототип, а перший у світі по-справжньому гібридний броньований автомобіль”.

Нова машина побудована таким чином, що її задні колеса забезпечують незалежне рульове управління, тому броньовик може не тільки робити дуже круті розвороти (11 м або 36 футів), але і рухатися одночасно вперед і в сторони, як краб. Це зумовлено забезпечено тим, що задня вісь може залишатися паралельної передній.

Представник компанії Scarabée заявляє що це унікальний випадок, коли машина може вискакувати з укриття необхідності маневрувати, а також може залишатися віч-на-віч з противником, рухаючись боком.

“Ряд потенційних клієнтів вже проявили інтерес до Scarabée, флагманському продукту компанії, якій розроблений на власні кошти. Ми шукаємо кількох клієнтів« і, сподіваюся, серед них буде французька армія”, – заявив Еммануель Левачер.

Нині в Arquus є 60 експортних клієнтів, включаючи Міністерство оборони США, яке купило 62 бронетранспортери Bastion, і канадську армію, яка купила 1672 вантажівки Medium Support Vehicle System.


Не пропустіть