Україні можуть передати близько 150 конфіскованих бронемашин (Фото)

40 автомобілів із цього числа спеціальні авто з протимінним захистом, а ще 100 – переобладнані джипи Toyota.

Нещодавно патрульний корабель ЄС зупинив суховантажне судно, яке прямувало до Лівії. На борту корабля були бронемашини та автомобілі Toyota, які намагалися ввезти в країну в обхід санкцій. Депутат Європарламенту від Нідерландів Барт Грутуїс (Bart Groothuis) запропонував передати конфісковані бронемашини Україні.

Відомо, що один із європейських військових кораблів провів абордаж суховантажу на законних підставах у рамках операції IRINI. Після перевірки суховантаж з бронемашинами було доставлено до порту французького міста Марсель. Тут автомобілі вилучили через порушення ембарго зброї проти Лівії. При цьому бронетехніку було конфісковано ще рік тому.

У зв’язку з цим депутат від Нідерландів у Європарламенті Барт Грутуїс порушив питання про передачу бронемашин Україні, адже вони вже й так понад рік припадають пилом. Як аргумент, до такого вчинку депутат назвав те, що США нещодавно зробили аналогічний крок, передавши Україні нелегальну техніку та зброю, яку доставляли до Ємену.

Крім броньовиків BATT UMG Україні також можуть передати близько сотні модифікованих Toyota з бронею та вогневими точками.

Джерело auto.bigmir.net

Не пропустіть