В Україні бронюють спецтехніку для розмінування території (Фото)

Сьогодні для розмінування десятків тисяч кілометрів на звільнених від окупантів територій піротехнічним службам дуже потрібна спецтехніка. І в цьому дуже допомагає організація FSD Ukraine – Швейцарський фонд протимінної діяльності. Зокрема, завдяки йому в Україні було накладено бронювання будівельної техніки для роботи зі знешкодження вибухонебезпечних предметів. Дообладнання здійснює компанія «Реформ», яка не один рік спеціалізується на броньованих автомобілях, насамперед для інкасаторів, пише autocentre.ua.

На підприємстві вже виготовили відповідні зразки спецтехніки марки Doosan, забронювавши фронтальний навантажувач моделі DISD 3000 та гусеничний екскаватор Dx 260LCA.

В обох випадках використано високолеговану броньовану сталь шведської марки Swedor Armor, а також броньовано скло Crystal Armor (Нідерланди). Кабіна оператора відповідає 4-му класу балістичного захисту та пройшла відповідні випробування в лабораторії МВС. Вона броньована у всіх площинах, включаючи підлогу та дах. На випадок позаштатних ситуацій передбачено евакуаційний стельовий люк.