Стало відомо, чому “Українська бронетехніка” припинила виробництва своїх броньованих автомобілів

Україна зупинила виробництво бронеавтомобілів “Варта”, що стало наслідком розриву зв’язків з білоруським Мінським автомобільним заводом (МАЗ) після вторгнення.

Владислав Бельбас, генеральний директор “Української бронетехніки”, підтвердив припинення виробництва, нарікаючи на відсутність виробництва “Варти” через розрив відносин з МАЗом.

У відповідь на це “Українська бронетехніка” активно займається дослідженнями та розробками, спрямованими на створення альтернативної або повністю нової моделі бронеавтомобіля. Однак конкретне шасі, призначене для заміни “Варти”, залишається нерозкритим.

Попередні плани натякали на використання шасі КрАЗ, але невизначеність у забезпеченні стабільних поставок від українського виробника призупинила цей розвиток подій.

Наразі “Українська бронетехніка” продовжує постачати Збройним силам України “Новатор”, альтернативний бронеавтомобіль іншого класу зі зменшеною потужністю порівняно з “Вартою”.

Однак необхідність заміни “Варти” залишається надзвичайно важливою, враховуючи її економічність, простоту та легкість в обслуговуванні – якості, які зробили її універсальним варіантом, що може бути використаний в різних умовах.

Пошук відповідної заміни залишається ключовим, оскільки “Українська бронетехніка” долає виклики, пов’язані з перерваним виробництвом.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть