Безпілотний автомобіль КрАЗ покажуть у Києві

Новаторську технологію Pilotdrive використала Запорізька інжинірингова компанія “Інфоком ЛТД” для бронеавтомобіля КрАЗ “Спартан”, повідомляє портал ain.ua.

“Технологію автономного керування Pilotdrive раніше застосовували до Lanos. Тепер її доопрацювали для бронеавтомобілів. Автомобіль оснастять комплексом спеціальних датчиків. Серед них – тепловізор із системою автоматичної цілевказівки і захоплення, а також відеокамера переднього, заднього і бічного огляду. Машина отримає передній і задній радари для визначення перешкод, далекомір, а також ємнісний датчик присутності людини в радіусі 18 метрів”, – йдеться у повідомленні.

Зв’язок з автомобілем здійснюють за цифровим радіоканалом передавання даних WiFi/Wimax, радіус зв’язку до 10 км. Додатково безпілотний автомобіль оснащений програмно-апаратним комплексом SmartDrive і навчанням у реальному режимі часу Teach-inDrive – система запам’ятовує заданий маршрут. У базу заносять координати прямування, одержувані за сигналом GPS через супутник.

Безпілотний автомобіль КрАЗ покажуть у Києві на виставці “Зброя та безпека-2016”, що відбудеться з 11 до 14 жовтня.

Нагадаємо, на полігоні ПАТ “АвтоКрАЗ” випробували нові зразки броньованих автомобілів для потреб МВС, Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, спецпідрозділів. Серед них “Козак-2” (НВО “Практика”), “Барс” (ДП “АСЗ №2” АК “Богдан Моторс”), “Тритон” (ПАТ “Завод “Ленінська кузня”), “Варта” (ТОВ “Українська бронетехніка”). ПАТ “АвтоКрАЗ” – виставили на випробування “КрАЗ-Шрек” і “КрАЗ-Спартан”.


Не пропустіть