Україна може випускати власну армійську вантажівку 4х4 (Фото)

Досить цікаву концепцію створення власного армійського вантажівки з колісною формулою 4х4 запропонували українські конструктори. Замінити в армії застарілі ГАЗ-66 і різний броньований транспорт могла б універсальна броньована транспортна платформа УБТП-4-01, пише autoconsulting.com.ua.

За задумом розробників, УБТП-4-01 можна легко створити з використанням вже наявних агрегатів БТР-3, БТР-4 і Дозор-Б. Зокрема ходової, силових установок, підвіски і т.п.

УБТП-4-01 може використовуватися і як транспорт, і як шасі для установки різного навісного та допоміжного обладнання і замінити використовувану в ЗСУ техніку вантажопідйомністю до 3,5 т.

Колісна база і довжина базового автомобіля становить 3400 мм і 6800 мм відповідно. Автомобіль оснащений броньованою кабіною з захистом від куль калібру 7,62 мм. У додаткових модифікаціях бронезащита може бути посилена. Крім того, автори проекту припускають і подальшу модернізацію УБТП з підвищенням вантажопідйомності за рахунок установки додаткових осей (6х6, 8х8).

Як відзначають розробники, випуск універсального бронеавтомобіля може бути розгорнутий на одному із заводів концерну «Укроборонпром». Всі комплектуючі та агрегати, необхідні для виробництва УБТПв концерні вже використовуються при виробництві БТР.

1-22


Не пропустіть