Білоруси показали свій новий броньовик

На міжнародній виставці озброєнь і військової техніки MILEX-2017 Білоруське підприємство «Мінотор-сервіс» продемонструвала плаваючий бронеавтомобіль Vitim, пише auto.tsn.ua.

Відзначимо, що бронеавтомобіль здатний розвивати швидкість до 125 км/год по шосе і до 5 км/год на плаву. Щоб підготувати машину до подолання водної перешкоди, потрібно всього пару хвилин – це час йде на те, щоб відкинути хвилевідбивальний щиток.

Броньовик оснащений п’ятиступінчастою ручною коробкою передач і дизельним двигуном ЯМЗ. Витрата палива становить близько 20 л/100 км. Коробка, мости, раздатка й редуктори були спеціально розроблені для цього бронеавтомобіля фахівцями компанії «Мінотор-Сервіс».

Броня бойової машини забезпечує круговий захист від куль калібру 7,62 мм на дистанції в 10 м. Корпус здатний витримати підрив під днищем ручної гранати Ф-1 або РГО, а також вибухового пристрою потужністю 0,5 кг в тротиловому еквіваленті.

Шини бронеавтомобіля забезпечені автопідкачуванням і забезпечені броневставками. На повністю пробитих колесах Vitim може пройти ще 50 км.

Бронеавтомобіль забезпечений спеціальною фільтраційною установкою, здатною захистити екіпаж від впливу хімічної зброї або радіації.


Не пропустіть