КрАЗ передав свої унікальні повнопривідні вантажівки місії ООН (Фото)

Ще один зовнішньоекономічний контракт «КрАЗу» закритий 05.02.2019 р. доставкою партії автомобілів до однієї з країн Південно-Східної Азії. Інспектори — представники ООН, що курирують проект, і підрозділів поліції цієї країни, які експлуатуватимуть техніку у рамках миротворчої місії.

Нагадаємо, що вантажівки автозавод відправив замовникові в грудні минулого року. Це були повноприводні бортові і шасі КрАЗ-5233 (4×4), а також шасі КрАЗ-65053 (6×4).

«КрАЗ» відповідав за увесь логістичний маршрут. Автомобілі доставлялися спеціалізованим судном RO — RO для перевезення колісного транспорту, що виключило негативний вплив агресивного морського середовища під час тривалого транспортування.

А щоб максимально швидко передати шасі під установку різних спецнадбудов — АПЗ, цистерн для питної води, сміттєзбирального устаткування та ін., приймання техніки організували безпосередньо в порту. Машини прийняті без зауважень. Це результат відповідального ставлення українського виробника до кожного замовника і 100% відповідність контрактним вимогам та заявленим характеристикам.

Кременчуцький автозавод упевнений, що поставлені машини стануть вагомим внеском у діяльність головної міжнародної організації у світі, і разом з іншою технікою на рівних виконуватимуть почесну миротворчу місію.


Не пропустіть