В українській армії помітили унікальний пікап (Фото)

Які тільки автомобілі сьогодні не використовуються в українській армії. Зустрічаються серед них і досить екзотичні екземпляри. Ось цей пікап Honda Ridgeline з армійськими номерами був сфотографований на київських вулицях зовсім недавно.

Нагадаємо, що Honda Ridgeline першого покоління почала випускатися в 2005 році на заводі в Канаді. Це був перший середньорозмірний пікап з несучим кузовом (без рами) і незалежною підвіскою всіх коліс.

Машина була побудована на базі SUV Honda Pilot. Пікап оснащувався тільки дворядною 5-місною кабіною і тільки одним двигуном – 3,5-літровим V6 в 247 к.с. Коробка передач – 5-ступінчастий автомат. Машина комплектувалась системою повного приводу Variable Torque Management Four-Wheel Drive (VTM-4).

Вантажопідйомність моделі варіювалася від 670 до 705 кг. Вантажний відсік мав довжину 1,5 м, а при відкинутому задньому борті – 2,0 м. Цікаво, що в підлозі під кришкою був невеликий багажний відсік – додаткове місце для нього вдалося викроїти завдяки незалежній підвісці задніх коліс. Honda Ridgeline навіть перемогла в престижному конкурсі «Краща північноамериканська вантажівка 2006 року».

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть