Ford показав нове покоління хетчбека Fiesta (Фото)

Новинка офіційно дебютувала в Німеччині відразу у чотирьох версіях.

Автомобільна компанія Ford офіційно представила 29 листопада на заході Go Further у Кельні хетчбек Fiesta сьомого покоління. Новинка була продемонстрована відразу в чотирьох версіях: стандартній Titanium, люкс-версії Vignale, зіспортивленій ST Line і крос-модифікації Active, передає korrespondent.net.

Наразі виробник не оприлюднив технічні характеристики новинки. Однак відомо, що в новому поколінні кетчбека покращено якість обробки і оснащення.

В авто з’явився опціонний панорамний дах, нова приборка і 8-дюймовий тачскрін дисплей мультимедійної системи SYNC 3 з функціями синхронізації зі смартфонами і голосовим управлінням.

При цьому найдорожчі версії, як наприклад люкс-модифікація, також отримають акустику B&O.

Удосконалено систему безпеки автомобіля. Так, оновлена ​​система здатна розпізнавати об’єкти перед автомобілем на відстані до 130 метрів.

Також в новому поколінні хетчбека водієві будуть доступні три різних електронних помічники, і зокрема, датчик сліпих зон, автопаркувальник та інші.

Відомо також, що автомобіль буде оснащений бензиновою турботрійкою EcoBoost 1.0 в поєднанні з п’яти- і шестиступінчастою трансмісіями.

Поява автомобіля на найбільших європейських ринках очікується в першій половині 2017 року.


Не пропустіть