Skoda зробить «заряджений» електрокроссовер

У минулому році чеська Skoda оголосила про електрифікацію свого модельного ряду і створення декількох автомобілів з повністю електричною силовою установкою. У їх числі будуть і «зяряджені» версії

У 2022 року Skoda представить потужний електричний кросовер, який стане конкурентом Tesla Model X. За словами глави відділу маркетингу чеської марки Алена Фейвна, така машина отримає переналаштоване шасі і рульове управління, щоб електромобіль вийшов максимально керованим.

Перший же серійний електромобіль Skoda з’явиться на два роки раніше – в 2020 році. Це буде кросовер (на його базі і зроблять «заряджений» варіант), який займе нішу в лінійці компанії між Karoq і Kodiaq.

Кросовер буде зроблений на модульній платформі MEB концерну Volkswagen. Вона створювалася спеціально для електромобілів. Дизайн машини буде перетинатися з концептом Skoda Vision E, який компанія показувала минулої осені. Тоді на кросовер були встановлені два електромотори сумарною потужністю 360 к.с. Правда, максимальна швидкість концепту обмежена на позначці 180 км/год, зате запас ходу від однієї зарядки становить 500 кілометрів.


Не пропустіть