Що таке іммобілайзер

Прототип іммобілайзера був відомий ще в далекі часи Радянського Союзу, тільки тоді він іменувався «секреткою». Основне завдання іммобілайзера – захист від викрадення, яка досягається шляхом розриву електричних ланцюгів автомобіля. У разі ж його пошкодження доступу до автомобіля все одно не буде. Однак, прогрес не стоїть на місці і вже зараз з’явилися складні протиугінні системи, якими оснащені більшість автомобілів на дорозі. Однією з таких систем є «Векта», яка відрізняється нерозбірним блоком з наявністю декількох помилкових проводів одного кольору з іншими. Вона також здатна міняти полярність декількох проводів і розривати 4 ланцюга. Іммобілайзери та сигналізації відрізняються вартістю, функціоналом і рівнем захисту. При цьому висока вартість не є гарантією найкращого захисту автомобіля і може бути обумовлена ​​наявністю величезної кількості функцій.

Не варто ототожнювати поняття запуску двигуна і переміщення його в потрібне місце, тому й були придумані деякі засоби механічного захисту (замки керма і педалей, наприклад). Для того щоб найкращим чином убезпечити автомобіль від викрадення, важливо оцінити, наскільки його марка і стан привабливі для зловмисника, де він розташовується в нічний час доби. Вибираючи протиугінну систему необхідно звернутися за порадою до професіоналів, які зможуть допомогти у виборі відповідного варіанту, грунтуючись на бажаннях клієнта. Звичайно, ніхто не відміняв можливості продажу більш дорого товару автовласнику, який прийшов за простою системою захисту.

Тут важливо пам’ятати кожного клієнта, що нав’язувати покупку менеджер не має права, та й переплачувати за зайві функції просто немає сенсу. При купівлі першої протиугінної системи не варто гнатися за багатофункціональністю. Краще купити просту, зрозумілу і надійну модель, до якої легко звикнути і легко управляти. Адже нікому не потрібна «оскаженіла» сигналізація, яка доставляє купу клопоту господареві автомобіля і дискомфорт оточуючим, коли несподівано і з невідомої причини раптом починає «кричати». У цьому відношенні іммобілайзер для автомобіля досить надійний. Втім, надійність і коректність роботи залежить не тільки від самої системи та її якості, але і від того, наскільки правильно вона була встановлена ​​в автомобіль, а також на стан самого автомобіля на момент її установки, нехай цією справою займуться професіонали.


Не пропустіть