Особливості ремонту бічних порізів шин

Автомобіль є складною технікою, і як будь-якої техніці, йому властиві несправності, які бувають самими різними. Одними утруднюється експлуатація автомобіля, іншими вона робиться неможливою. Найбільш поширена неприємність полягає в ушкодженні шини і найбільш невинною з них є звичайний прокол. Більш складна несправність полягає в бічному порізі шин. Звичайно, з такою шиною можна пересуватися неквапливо на хорошій дорозі. Однак при будь-якому маневрі вона вийде з ладу. Виходить, що їх можна використовувати, коли немає інших варіантів. В інших випадках шина повинна бути замінена. Не існує абсолютного захисту від проколів. Але є найпростіші правила, при дотриманні яких значно зменшується ризик бічного порізу. Треба бути особливо уважним, при парковці поряд з бордюрами.

Також слід знижувати швидкість перед ямами. Не завадить періодично вимірювати тиск повітря в покришках. Бажано придбати якісні шини, якщо, наприклад, потрібно купити зимові шини, подивіться за посиланням, тут недорогі зимові шини Continental. Відремонтувати бічній поріз шини можна не завжди. Можливість по усуненню пошкоджень визначається величиною порізу. Якщо вона йде по корду, то її розмір не повинен бути більше 35 мм, якщо поперек корди, що не більше 25 мм. Також слід враховувати іншу особливість. Кінець розрізу не повинен бути ближче 4 см біля краю шини. Розглянемо основні етапи при ремонті бічних порізів шин. Спочатку шина повинна бути разбортовалось, з вирівнюванням країв пориву.

Потрібно ретельно очистити площу ушкодження і знежирити її, інакше знизитися якість герметизації. Для першої обробки треба використовувати спеціальний цементоподобний склад. Застосовується сира гума, для заповнення всього бічного порізу і виконується вулканізації. Далі потрібна ретельна підготовка місця, для установки армованої заплатки. Для підготовки зачищається ізнежирюється поверхню. Заплатка тримається на спеціальному цементі, для обробки її країв використовують герметик. На завершальному етапі проводитися балансування колеса. Отже, для ремонту бічних порізів шин, необхідно виконати наступні етапи:

разбортовалось шини і вирівняти краю пошкодження;
зачистити і знежирити;
використовувати сиру гуму;
вулканізувати;
підготувати місце під армовану латочку;
встановити армовану латочку;
обробити її краї герметиком;
провести балансування колеса.
За допомогою цих дій можна усунути бічній поріз шини. Однак, незважаючи на відновлення цілісності шини, навантаження на неї краще давати поступово, не розганяючись до граничної швидкості. Звичайно відремонтована покришка, може прослужити ще довго, але краще не ризикувати. Безпечніше придбати нову шину, а відремонтованої користуватися як запасним колесом.