Вантажоперевезення, оренда спецтехніки

У сфері вантажоперевезень найбільш затребуваним транспортним засобом традиційно є автомобіль. Якими б характеристиками ні відрізнявся вантаж, який би не був обраний маршрут доставки вантажу, так чи інакше, до кінцевого пункту призначення він транспортується за допомогою автотранспорту. Машина на даний момент часу вважається найбільш універсальним засобом доставки. Автотранспорт легкового типу у вантажоперевезеннях використовується виключно на короткі дистанції і тільки в тих ситуаціях, коли наймання вантажного транспорту недоцільний з економічної точки зору. У всіх інших випадках ідеальним видом транспорту є вантажний. Для оперативної доставки товарів і забезпечення їх збереження при перевезенні технічний стан і можливості використання вантажних авто мають визначальне значення.

podemnyj-kranСаме в цьому зв’язку на ринку транспортних послуг вантажоперевезення автотранспортом вантажного типу, оренда спецтехніки займають лідируючі позиції. Якщо говорити про типи вантажних автомобілів, які використовуються для транспортування вантажів, вони відрізняються експлуатаційними і технічними особливостями. Серед найбільш важливих характеристик вантажного автотранспорту варто виділити наступні: економічність, маневреність, стійкість і швидкість, вантажопідйомність і масу, тип двигуна, розмір автомобіля і т.д. На сьогодні існує багато видів спецтехніки й вибір відбувається, виходячи з умов вантаження, транспортування і призначення певного виду вантажу.

Можна виділити наступні типи авто за призначенням
Напівпричепи і тенти, вантажопідйомність яких варіюється від двадцяти до двадцяти п’яти тонн. Використовуються, як правило, для перевезення практично всіх видів вантажів.
Напівпричепи і рефрижератори, вантажопідйомність яких становить від дванадцяти до двадцяти двох тонн. Вантажні відсіки машини обладнані холодильними установками і призначені для перевезення швидкопсувних вантажів.
Автомобілі з причепом або так звана автосцепка. Не призначені для перевезення довгомірних вантажів, однак відрізняються швидкою розвантаженням і завантаженням.
Машини з маніпулятором для навантаження без сторонньої допомоги, наприклад, це автоевакуатори, навантажувачі металобрухту тощо Там, де вантажопідйомності крана-маніпулятора не вистачає, потрібно оренда автокрана 25 тонн. У деяких випадках з більш серйозними завданнями впораються автокрани більшої вантажопідйомності.
Мікроавтобуси для транспортування партій товару невеликої ваги та об’єму. Якщо говорити про максимальній масі вантажу, вона складає до трьох тонн, даний тип перевезень відрізняється низькою собівартістю і оперативністю доставки.
Також існують контейнеровози, автоцистерни, самоскиди, автовози, зерновози та інші види автомобілів вантажного типу.
За рамками цього переліку залишилися десятки і сотні інших видів спеціалізованої техніки, але перераховувати їх всі, напевно, немає необхідності, досить знати, що для вирішення практично будь-якої задачі в Москві і області завжди можна буде орендувати потрібну техніку.


Не пропустіть