Прості поради для вигідного продажу вживаного автомобіля

Купуючи новий автомобіль, мало хто замислюється про те, як його в подальшому продати. Для того, щоб потім не віддавати машину задарма, слід дотримуватися кількох простих правил, пише autonews.ua.

Заповнювати сервісну книжку

За сервісною книжкою можна простежити, наскільки дбайливо власник ставився до транспортного засобу. Без цих записів що-небудь важко довести.

Уникати вм’ятин і подряпин

Перед продажем старої машини бажано прибрати косметичні недоліки, адже вони можуть злякати потенційних покупців.

Тримати салон чистим

Зовнішній вигляд і запах інтер’єру можуть вплинути на привабливість машини для потенційного покупця. Більшість людей не захоче купувати автомобіль з неприємними запахами або плямами на оббивці. Щоб салон був «свіжим», не варто палити, їсти і пити в машині.

Стежити за колесами

Багато покупців, оглядаючи старі машини, звертають увагу на колеса і можуть навіть піти, якщо ті в поганому стані. А якщо уникнути пошкоджень не вдалося, краще буде їх відремонтувати в професійній майстерні. У будь-якому випадку, це буде дешевше, ніж купувати заміну.

Полірувати потьмяніли фари

Після багатьох років перебування на сонці пластикові фари багатьох автомобілів тьмяніють або жовтіють. І навіть якщо все інше виглядає «як нове», блякла оптика дуже старить машину. Щоб це виправити, вицвілі фари можна відполірувати.


Не пропустіть