Водіям підказали, як підготувати автомобіль до весни

Автожурналіст і експерт Юлій Максимчук поділився, як підготувати машину до весни і що необхідно зробити відразу, як тільки з доріг зійшов сніг і на дворі потепліло. Про це передає styler.rbc.ua.

В першу чергу експерт не радить обмежуватися лише «перевзування». Він вважає, що слід оцінити залишкову висоту протектора своєї літньої гуми. Для зручності контролю більшість виробників шин роблять на своїх виробах індикатори зносу (гумові сходинки), які як раз рівні зазначеній мінімальній висоті.

Літні шини також слід уважно оглянути на предмет наявності бічних порізів, «шишок», будь-яких гострих предметів, які здатні пробити колесо – цвяхів, скла та іншого.

Крім шин важливо проконтролювати стан ще ряду вузлів і частин транспортного засобу. В першу чергу це стосується кузова. Після холодного сезону всі дорожні реагенти потрібно видалити з машини, ретельно її вимивши, а також оцінити стан щіток склоочисника.

Оцініть також стан лакофарбового покриття: якщо є відколи фарби або вогнища іржі, її потрібно очистити до чистого металу, а потім зафарбувати за допомогою спеціальної фарби.

Фахівець розповів, що багато водіїв не надають належної уваги акумуляторній батареї, здійснюючи при цьому велику помилку. Протягом зими акумулятор відчуває великі навантаження, а тому з настанням тепла бажано перевірити його заряд і впевнитися, що він максимальний.

Джерело akcenty.com.ua

Не пропустіть