Що таке рейлінги?

Рейлінги – це навісні деталі автомобіля у формі рейок, які встановлюються на кузови автомобілів, їх функції різні: як чисто декоративні, так і вантажні. Вони дають можливість демонтувати дах автомобіля для подальшої установки додаткові боксів і навісних багажників. Після установки такого вантажного багажника, автомобіль може використовуватися для перевезення різних вантажів. Рейлінги – це не одна деталь, це цілий набір з безлічі різних елементів: держателі з двох сторін труби, заглушка, що вставляється в обидва кінці і сама труба. Основне, це, звичайно ж, труба, вона виготовляється з різних видів сталі і деяких інших матеріалів, найчастіше може бути з хромованого металу (хром матовий), або з пластику. Чаші всього експлуатується рейлінги діаметром труби 51 мм, 42,4 мм, 40 мм, 32 мм, і 25 мм – вони вважаються найбільш ходовими, більш затребуваними і зручними в застосуванні.

Установка накладок на дах або на багажник проводиться як самостійно, так і з залученням професійних фахівців. Рейлінги знаходять все більш широке поширення, це не тільки тюнінг автомобілів. Для далеких поїздок рейлінги на даху стають просто знахідкою, вони встановлюються на різні типи автомобілів з різними кузовами: це і позашляховики і легкові машини. Навіть їзда по непрохідним місцях і в режимі екстриму буде не страшна Вашій авто, бо кузов його захищений високоякісної міцної сталлю.

Є ще одна нова «фішка», яка виділяє авто з усієї маси машин на дорогах і додають їй «авторитета» – це рейлінги з вбудованими фарами. Вже важко собі уявити сьогодні область застосування, де вони не використовуються. Дуже цікавим рішенням в оформленні кухонних меблів стали такі деталі. У промисловості – тюнінг катерів (Транці для підвісного мотора, відкидні сидіння, оснащення деякого обладнання для лову риби троллінгом і ще цілий ряд застосувань). Навіть пороги для автомобілів і ті навчилися робити з автомобільних рейлингов.