Чому гріється двигун

Як тільки настають спекотні літні дні, багато автолюбителів страждають від перегріву двигуна машини. Найчастіше двигун перегрівається в пробках. Перегрівання двигуна несе за собою серйозні наслідки, які встануть вам у копієчку. Давайте спробуємо розібратися, які причини ведуть до перегрівання двигуна і як у такій ситуації поступати водієві. Найчастіше причиною перегріву є пошкоджений термостат. Для того щоб зрозуміти всю суть цього процесу. Почнемо з процесу охолодження машини. Першим ділом антифриз тече по малому колу, тільки від двигуна до помпи, і від помпи до двигуну. Як тільки температура піднялася до певного рівня, відкривається термостат. Після чого антифриз надходить у великій колу. У який входить радіатор автомобіля. Для того щоб визначити стан термостата, потрібно всього лише в момент перегріву помацати радіатор, а точніше його нижню частину.

У разі якщо вона холодна, то термостат пошкоджений. Тому сміливо купуйте новий термостат і проблема перегріву швидко пропаде. Перегрів двигуна може викликатися парової пробкою, яка утворюється в шлангу охолоджуючої системи. Проблема видаляється швидко, берете і прощупуєте весь шланг, якщо є пробка, то натисніть на неї. Якщо вище перераховані варіанти не підходять до вас, то потрібно шукати проблему в іншому. Наприклад, може не функціонувати мотор охолодження або датчики збоять. Основа нормального охолодження двигуна – якісний антифриз і нормально стан автомобіля.

Саме тому не забувайте час від часу проходити додатково тестування. Насправді, причин провідних до перегріву двигуна, маса. Це можуть бути звичайні дрібні неполадки, так і серйозні поломки, які непрямим чином впливають на систему охолодження. Якщо ви самі не можете визначити причину, то негайно зверніться до фахівців. Москвичі зможуть знайти список кращих ремонтних майстерень на автопорталі Garageru, де, до речі, можна підібрати автотовари для свого чотириколісного друга. Ну а ті, хто тільки мріє вивчитися на права і стати автолюбителями, знайдуть не тільки список автошкіл, але і корисні поради по утриманню, машини, які обов’язково знадобляться у майбутньому.