7 найекстремальніших снігоходів з коли-небудь створених людиною

Зима – це найскладніший період для автомобільного руху. Саме тому винахідники час від часу радують найнеймовірнішими транспортними засобами з сімейства «снігоходів». Ось найбільш «екстремальні» з них.

Сніг заважає руху, лід створює потенційно небезпечні ситуації, а снігопад ускладнює видимість. Але з усіма цими складнощами без проблем справляються снігоходи, які і були створені для того, щоб перемагати зиму на дорозі і поза нею.

1. Hyanide

snegohod1

Снігохід Hyanide – це моно-гусеничний сніговий мотоцикл. Складався транспортний засіб спеціально
для руху по засніжених просторах Аляски. Його головною особливістю є гусениця, яка зроблена з кевларових листів. Нагадаємо, що з цього ж матеріалу роблять куленепробивні бронежилети.

2. Lotus Concept Ice Vehicle

snegohod2

Снігохід на пропелері зі назвою Lotus Concept Ice Vehicle, а серед дослідників просто CIV – створювався для проведення дослідницьких робіт в Антарктиці. Розрахований снігохід на одну людину, а заправлятися він може біопаливом. Створено транспорт був у 2009 році.

3. Lockheed LC-130

snegohod3

Незважаючи на те, що Lockheed LC-130 – це літак збройних сил США, його можна сміливо вважати справжнісіньким снігоходом. Досить сказати, що крім висувних лиж для посадки в Арктиці або Антарктиці, у літака є мініатюрні ракетні двигуни, які повинні допомагати йому вибиратися з глибокого снігу при зльоті.

4. Snowmobile Concept

snegohod4

Концептуальний снігохід Snowmobile був створений Міхаелем Боніковскім. Замислювався всюдихід як засіб індивідуального міського транспорту для північних регіонів, а також для зимового періоду. Всюдихід має футуристичний дизайн і відрізняється хорошою керованістю.

5. BNSF Rotary Snowplough

snegohod5

Ще один «Не снігохід» в сімействі снігоходів. BNSF Rotary Snowplough – це потяг, проте який! Це справжнісінька снігоочисна лопата на рейках. Як не складно здогадатися, використовується цей поїзд для швидкого очищення завалених снігом шляхів.

6. Nissan Maxima

snegohod6

Цей незвичайний снігохід, на жаль, не має власної назви. Створений він був групою російських ентузіастів на базі автомобіля Nissan Maxima. Цей зухвалий гігант служить явним підтвердженням того, що ситуацію з погодою, особливо взимку, варто брати в свої руки.

7. Avtoros Shaman 8×8

344768752

Цей геометрично правильний монстр – Avtoros Shaman 8 × 8, здатний впоратися з будь-яким засніжених бездоріжжям. Він має потужний турбо-дизельний двигун, 6-ступінчасту коробку передач і три системи рульового!