ТОП-5 найекономніших автомобілів

Технології виробництва автомобільних двигунів дійшли до такого рівня, що змогли в значній мірі зменшити витрату палива. Найекономічніший автомобіль сучасності повинен не тільки дивувати малою витратою, але бути зручним і привабливим у плані зовнішнього вигляду, пише automotoclub.info.

Деякі автомобільні марки спеціально розробляють економічні авто для залучення покупців. Така перевага користується величезною популярністю навіть серед заможних власників машин. Окрім низької витрати палива такі автомобілі характеризується ще й доступними цінами.

Toyota Prius

Лідером за показниками економічності є автомобіль марки Toyota Prius. Машина представлена цікавим дизайном, надійністю роботи деталей та їх доступністю на автомобільному ринку. Серійне виробництво розпочато в 1997 році і не припиняється досі. Автомобіль має низький рівень забруднення повітря, що свідчить про те, що водії таких машин не завдають великої шкоди навколишньому середовищу.

У салоні є високоякісний сенсорний дисплей. Він дозволяє оперативно управляти витратою бензину, електроживленням, аудіосистемою і багатьма іншими параметрами. Це робить водіння Toyota більш зручним, приємним і точним. Незважаючи на відносно малу потужність представленого авто, воно відмінно показує себе в міських умовах. Привабливий дизайн підходить бізнесменам, а також заможним людям, які цінують комфорт і економічність.

Volkswagen Polo

Друге місце в списку економічних автомобілів займає популярний Volkswagen Polo. На відміну від Toyota Prius, що має об’єм двигуна 1.8 літрів, витрата палива по місту 3.9 літрів на 100 км, представлена модель автомобіля має показники 1.2, 4.6 відповідно. Живиться Volkswagen Polo дизелем.

Ford Fiesta

Представлена марка займає 3-е місце в списку лідерів економічних автомобілів. Колись Ford Fiesta займав лідерські позиції за кількістю фотографій, однак тепер автомобіль являє собою звичайну серійну модель. Ці моделі хоч і не найбільш економічні авто серед описаних раніше, однак нітрохи не поступаються за популярністю. Ford Fiesta цілком увібрав в себе параметри економічності, надійності і безпеки і привабливого зовнішнього вигляду.

Зручність водіння дозволяє прекрасно справлятися з автомобілем представницям прекрасної статі. Такий чудовий автомобіль буде додавати жінці неповторного шарму, витонченості та краси. Відмінне придбання до знаменного свята.

Smart

Цілком логічно, що в рейтинг автомобілів з малою витратою потрапляє SMART fortwo. Цей в’юнкий малюк з літровим бензиновим мотором потужністю 71 л. с. витрачає всього 4,2 л на 100 км щляху. Smart особливо популярний у країнах Європи: завдяки своїй економічності, невеликим габаритам і високому рівню комфорту, він може як підкорювати вузькі вулички Риму, так і мчати по автобану.

Skoda Fabia

Це ще одна дуже популярна модель в Україні. Наші співвітчизники обирають цей автомобіль за його технічними характеристиками, невеликою витратою палива і відносно доступну ціну. Модель з мотором TSI об’ємом 1,2 л і потужністю 88 к. с. в змішаному циклі витрачає 4,7 л на 100 км.