7 автомобілів, в яких можна відчувати себе впевнено на зимовій дорозі

Зима все ж настала, і відразу особливої ​​актуальності постало питання зимового водіння. І варто зазначити, що далеко не все в цьому випадку залежить від майстерності водія. У нашому огляді сімка авто, які, на думку експертів, у сніг і ожеледь поводяться набагато краще, ніж їх побратими, пише novosti-n.org.

1. Land Rover Range Rover

Позашляховик Land Rover Range Rover 2015 року випуску на сьогоднішній день може бути класифікований як одна з кращих машин у своєму роді. Незважаючи на невелику вагу, машина буде прекрасно почувати себе в зимовий період. Допомагає їй у цьому V6 двигун на 340 «конячок», 8-ступінчаста коробка передач і наднизьке споживання пального. Коштує машина порядку 87000 доларів.

2. Chevrolet Tahoe

Новенький Chevrolet Tahoe – це двигун V8 на 355 «коней» і повний привід. Все це робить його ідеальним сныгоходом. Машина здебільшого позиціонується як бездорожник. Важливим достоїнством є можливість завантажити в неї до 9 пасажирів. Коштує автомобіль близько 47000 доларів.

3. Lincoln MKS

Такий автомобіль як Lincoln MKS несподівано добре почувається на снігу. Повний привід і потужний двигун на 3.6 літра і шість циліндрів роблять свою справу. Машина має автоматичну коробку передач і видає 305 кінських сил. Є також варіант з двигуном на 365 к.с. Окремо варто відзначити прекрасну маневреність і надійність Lincoln MKS в зимових умовах. Коштує машина близько 39000 доларів.

4. Audi Allroad

Кілька років тому, в 2013 році, на ринок вийшла Audi Allroad. За останні роки машина не раз доводила автомобілістам, що може чудово справлятися з самими складними дорожніми умовами. Машина відрізняється високим рівнем безпеки і коштує 37000 доларів.

5. Audi A4

Седан Audi A4 – ще один гідний вибір машини не бояться складних умов. За 36.8 тисяч доларів США машина забезпечить високу надійність і безпеку на дорозі. Допоможе їй у цьому 2-літровий V6 двигун. Не варто забувати і про те, що машина має порівняно невеликий коефіцієнт споживання палива.

6. Volvo S60

Новенький Volvo S60 2015 видасть своїм двигуном 325 кінських сил. До 100 км \ год машина розганяється приблизно за 5.4 секунди. При всьому при цьому, Volvo S60 відрізняється прекрасною маневреністю, у тому числі і на снігу. Коштує ця краса майже 35000 доларів США.

7. Infiniti Q40

Стильний і грізний седан Infiniti Q40 має 3.7-літровий двигун з шістьма циліндрами здатний видати 328 к.с. Коробка передач у автомобіля – автоматична. Машина має високий показник надійності, а при покупці в комплекті з Q40 йде набір зимових покришок. Коштує автомобіль 34000 доларів.