Новий Volkswagen Golf сфотографували без камуфляжу (фото)

У Instagram опублікували шпигунські фотографії хетчбека Volkswagen Golf восьмого покоління, які були зроблені під час офіційної рекламної фотосесії. Прем’єра автомобіля відбудеться в жовтні 2019 року.

Судячи із зображень, наступний Volkswagen Golf буде відрізнятися від нинішньої моделі збільшеним рельєфним капотом, зовсім іншою оптикою, об’єднаною з вузькою гратами радіатора, а також більш низькою лінією даху.

Що стосується салону, то в ньому буде мінімум аналогових кнопок і перемикачів. Новинка отримає повністю цифрову приладову панель, візуально об’єднану з великим тачскріном, укладеними в окремому блоці. Мультимедійна система зможе завантажувати оновлення з хмарного сховища.

В основу Volkswagen Golf ляже модернізована архітектура MQB, завдяки якій в залежності від модифікації автомобіль стане легше на 35-70 кілограмів. При цьому об’єм багажного відділення хетчбека виросте приблизно до 400 літрів.

У моторну гамму увійде нове сімейство 1,5-літрових турбованих бензинових двигунів, а також дизель робочим об’ємом 1,5 літра, який замінить нинішні 1,6-літрові агрегати. Крім того, у восьмого Volkswagen Golf буде версія з гібридною силовою установкою з можливістю підзарядки акумуляторів від побутової електромережі.


Не пропустіть