Ford відкликає понад 40 тисяч автомобілів: названі причини

Північноамериканський офіс Ford повідомив про декілька відкличних компаній, під які підпадають 41 955 автомобілів. З різних причин ремонту підлягають такі моделі, як Ford Expedition і Lincoln Navigator, спорткар Mustang і мінівен Transit Connect.

Повідомляється, що перша кампанія відкликання торкнулася 25 081 од. Expedition і Navigator в Сполучених Штатах і 1 106 позашляховиків – в Канаді, вироблених з 2019 року по теперішній час. Причиною для цього послужила некоректна робота системи Pre-Collision Assist, яка покликана в автоматичному режимі розпізнавати інших учасників руху і самостійно зупиняти автомобіль в екстреній ситуації.

Друга хвиля відкликання торкнеться 10 460 автомобілів в США, 158 в Канаді і 17 в Мексиці. Йдеться про Mustang 2019-2020 років. У їхньому випадку несправним виявився звуковий сигнал, що попереджає про те, що коробка передач не знаходиться в положенні «паркінг» (P), коли двигун вимкнений, а двері закриті. Через дану неполадку водій може вийти з автомобіля і не знати, що КПП не переведена в режим «паркінг».

Третя і остання кампанія відкликання зачіпає 5 088 одиниць Transit Connect 2014-2017 років випуску в США і 45 в Канаді. Причина – недостатньо міцне кріплення панорамного даху до кузова, що може привести до задування вітру під час руху і протікання.


Не пропустіть