В Аргентині був побудований автодім на базі позашляховика УAЗ (Фото)

Невідомо як цей УАЗ-469 потрапив в руки аргентинського умільця, але той самостійно перетворив його в справжній будинок на колесах.

Від вихідного позашляховика залишилося не так вже й багато. Оригінальною залишилася тільки передня частина кузова, а все інше було перероблено. Змінили навіть лобове скло, що відразу кинеться в очі знавцям радянського автопрому.

Колісну базу вихідного УАЗ-469 подовжили в півтора рази, а в якості силового агрегату застосували 125-сильний дизель Isuzu об’ємом 3,1 літра. Мотор поєднується з 5-ступінчастою механічною КПП, яка передає крутний момент на мости Dana 44.

Внутрішній простір обладнано для тривалих подорожей і зроблено так, щоб звільнити максимальну кількість місця для житла. Усередині встановили звичайну побутову плиту з духовкою і витяжку. Також є раковина і бак для води. Передбачено і санвузол в якому крім раковини є і душ. У задній частині кемпера є невелика двоспальне ліжко.

З додаткового обладнання варто відзначити великий люк у даху, фаркоп для причепа та антивандальні жалюзі на вікнах житлового модуля. Судячи з усього, подорожі по Аргентині не завжди бувають спокійними.


Не пропустіть