Рідкісний седан, який простояв в сараї понад 50 років, виставили на продаж (Фото)

У США виставлено на продаж раритетний седан DeSoto Airflow, що зійшов з конвеєра трохи більше 87 років тому. За авто, яке простояло останні півстоліття в сараї, запросили 8,5 тис. доларів.

Седани DeSoto Airflow випускалися американським виробником в 1934-1936 рр і були для свого часу досить революційними. Справа в тому, що саме цей автомобіль першим отримав зроблені урівень фари, обтічні крила і форми кузова. Останнє рішення, до речі, дозволяло зробити салон більш зручним для водія і пасажирів. Проте, особливим попитом авто не користувалося, а тому було знято з виробництва.

Природно, до наших днів доходять тільки рідкісні екземпляри DeSoto Airflow і один з них нещодавно виставлений на продаж. Седан за 87 років «життя» наїздив всього 29 тисяч миль, або 46,6 тис. кілометрів, і змінив двох власників. Останній власник вкрай рідко експлуатував машину, тому вона майже 50 років здебільшого стояла в сараї.

Збереглося авто досить непогано, але, звичайно, перед тим, як виїхати на ньому на дорогу, потрібно провести як мінімум технічне обслуговування. Джерела зазначають, що у DeSoto Airflow є якісь проблеми з паливним баком і гальмівною системою, а ось, наприклад, карбюратор, власник міняв кілька років тому. Седан може похвалитися всіма «рідними» вузлами і агрегатами, також повністю оригінальний салон. До речі, крісла з машини знімали і зберігали акуратно упакованими окремо.


Не пропустіть