Встановлено новий світовий рекорд із дрег-рейсингу (Відео)

У Сполучених Штатах Америки під час заїздів у рамках заходу Virginia Motorsports було встановлено новий світовий рекорд швидкості на мотоциклах у дрег-рейсингу.

Як зазначається, Ларрі Макбрайд на прізвисько «Людина-павук» розігнав байк до 268,38 миль на годину, це 431,91 км/год.

Сам рекордний заїзд вийшов не зовсім чистим: відразу після старту мотоцикл став трохи виляти. Проте потім гонщик стабілізував його та зумів показати рекордну швидкість.

«Чорт візьми, я справді добре проїхав другу половину. Я знав, що їхав дуже швидко», — сказав Ларрі Макбрайд. Наступна мета гонщика – розігнатися на ділянці о чверть милі (402 м) до 270 миль на годину.

Нагадаємо, дрег-рейсинг – це перегони, що є спринтерським заїздом на дистанцію в 402 метри (1/4 милі). Рідше проводяться заїзди на 1/2 милі (близько 804 м), 1/8 милі (201 м) або на мірну милю (1609 м). По суті дрег-рейсинг, є перегонами на прискорення, що проводиться на прямій трасі. Особливу популярність перегони цього типу здобули в США, де вони проводяться вже більш як півстоліття.