Toyota випустить новий позашляховик із двигуном від RAV4

Компанія Toyota розробляє новий компактний позашляховик, який має стати одним із конкурентів Ford Bronco. Як стверджує видання Carscoops, прем’єра автомобіля має відбутися на виставці Japan Mobility Show.

Подейкую, що новинка отримає назву Land Hopper. Саме таке найменування було раніше зареєстроване Toyota у Японії. Цінник на авто буде менше 27 тисяч доларів. Автомобіль продаватиметься у США, Європі та Австралії. Напевно новинка дістанеться і нашого ринку завдяки альтернативним каналам поставок.

Очікується, що дизайн позашляховика нагадуватиме концепт Compact Cruiser EV. Однак, на відміну від прототипу, пропонуватиметься не лише з електричною силовою установкою. Так, придбати Land Hoper можна буде з бензиновими двигунами, які він запозичить у Corolla Cross і RAV4. Також клієнтам запропонують гібридні модифікації.

Нагадаємо, останньою прем’єрою компанії Toyota став розкішний позашляховик Century. Одним із конкурентів машини вважається Rolls-Royce Cullinan. Новинку збудували на платформі TNGA-K. Це ж шасі використовують позашляховики Highlander та Grand Highlander.


Не пропустіть