Експерти назвали найліквідніші позашляховики на вторинному ринку

Повнорозмірні позашляховики, як будь-які інші автомобілі, знецінюються нерівномірно. Так, одні протягом тривалого часу зберігають свою первісну вартість, інші, навпаки, неймовірно швидко втрачають у ціні. Експерти порталу Carscoops назвали найкращі та найгірші у плані ліквідності позашляховики.

У середньому повнорозмірні позашляховики втрачають 51,9% від первинної вартості протягом п’яти років. При цьому найкращий показник у Toyota Sequoia. Цей японський позашляховик за п’ять років експлуатації зберігає до 61,7% своєї первинної вартості.

Друге місце посів легендарний Mercedes-Benz G-Class із 46,3-відсотковою амортизацією.

Замикає топ-3 Chevrolet Tahoe, який втрачає в цін і за п’ять років до 47%.

GMC Yukon за п’ять років дешевшає в середньому на 48,2%, а Chevrolet Suburban – на 50,9%. Ці моделі зайняли четверте та п’яте місця відповідно.

Найгіршим з погляду ліквідності серед повнорозмірних позашляховиків визнано Cadillac Escalade ESV, що втрачає в ціні в середньому 58,5% за п’ять років. За ним слідують Infiniti QX80 та Cadillac Escalade, які за той же час знецінюються на 56,5% та 55,7% відповідно. Вони посіли друге та третє місця. На четвертому рядку Nissan Armada, який через п’ять років збереже лише 44,3% своєї первинної вартості. П’яте місце дісталося Lincoln Navigator L, який дешевшає за п’ять років у середньому на 55,5%.


Не пропустіть