10 найпотужніших авто, на яких не розженешся

Водити машину на великій швидкості – це справжнє мистецтво. Мистецтво, яке вимагає неабиякої майстерності і точної настройки авто. Наведемо приклади 10 автомобілів, на яких для швидкої їзди необхідні ще удача і сталеві нерви, пише novate.ru.

1. Jeep Wrangler

horrorauto1

Навіть без додаткових обважень позашляховиком Jeep Wrangler дуже важко керувати на високих швидкостях завдяки підвищеному центру тяжіння, налаштуванні підвіски і жахливому шуму, який авто видає на дорозі. Wrangler відмінно підходить для їзди по бездоріжжю, але швидко на ньому їздити не варто.

2. Fiat 850 Spider

horrorauto2

Людям, які хочуть загинути в автокатастрофі, можна порекомендувати сісти за кермо Fiat 850 Spider і розігнатися до 150 км/год. Чому ж водіння на великій швидкості на цьому маленькому родстері самовбивчо? Вага всього 750 кг, дуже тонкі шини, і розподіл 75% ваги авто на заднє колеса. Мало? Тоді паливний насос стикається з вихлопною системою і часто протікає.

3. Porsche 911 Turbo (930)

344763996

Часто цю машину називали «вдоводілом». Пов’язано це з тим, що утримати від занесення важку задню частину машини з короткою колісною базою на високій швидкості було практично неможливо.

4. Будь-який автомобіль з малим дорожнім просвітом

horrorauto4

Якщо взяти будь-яке авто з низьким кліренсом і розігнати його по наших дорогах до 100 км/год, є хороший ризик того, що крила і бампери залишаться просто на дорозі.

5. Ford Aspire

horrorauto5

Якщо хтось думає, що на сучасних компактних економічних малолітражках страшно розігнатися навіть до сотні, то йому варто спробувати виконати це на подібному авто. Звичайно, малолітражки тих днів були цілком придатні для їзди на низьких швидкостях, але от розганятися на них …

6. Renault 5 Turbo

horrorauto6

Треба взяти Porsche 930 і помножити всі його недоліки на два. Додати надзвичайно коротку колісну базу, двигун, розташований прямо між задніми колесами, привід тільки на задні колеса. Рецепт Renault 5 Turbo готовий.

7. Fiat S76 (Туринський звір)

horrorauto7

28,5-літровий мотор потужністю 290 кінських сил – яке? Враховуючи, що це було 104 роки тому. Враховуючи величезну висоту авто (в порівнянні з шириною), повертати на швидкості було смертельно небезпечно.

8. Dodge Viper, перше покоління

horrorauto8

Перше покоління Dodge Viper, як відомо, є одним з найбільш брутальних спортивних автомобілів за весь час. При відносно легкій вазі (1500 кг), Viper мав 8,0-літровий мотор V10. З метою зниження ваги, перший Viper не був обладнаний вікнами або дахом.

9. Ford RS200

horrorauto9

Форд RS200 був побудований ралійним автомобілем. Оскільки багато деталей в авто були створені з легкого скловолокна, то вага RS200 становила всього 1000 кг. При цьому авто було оснащено 1,8-літровим турбованим двигуном і приводом всі чотири колеса.

10. TVR Speed ​​12

horrorauto10

Тим, хто думає, що півторатонним Viper з потужним мотором важко управляти, варто сісти за кермо TVR Speed ​​12. При створенні цього авто переслідувалася цілком конкретна мета – перевершити McLaren F1. Важить спорткар 1100 кг, а движок його розвиває потужність в 1000 к.с. Розгін до сотні – 2,9 секунди, а максимальна швидкість – 390 км/год.


Не пропустіть