Як водій іномарки не побачив вантажівку і поплатився життям

Багато хто, напевно, чув про тунельний зір. Це не особливість зору, а ціле захворювання – хворобливий стан зору, при якому людина втрачає здатність до периферичного огляду, пише avtopoligon.info.

Сприймається лише зображення, що потрапляє на центральну область сітківки ока. В результаті виникають труднощі з орієнтуванням у просторі. І причин захворювання такого захворювання декілька: азотне отруєння, крововтрата, пігментна дегенерація сітківки, катаракта, глаукома, різні випадки кисневого голодування, різкий перепад кров’яного тиску, галюциногени, реакція «бий або біжи» (на час реакції) – стан, при якому організм мобілізується для усунення загрози. Нас цікавить здебільшого останні три причини, які можуть послужити причиною даного ДТП, хоча тут причиною ДТП може бути навіть банальна неуважність або перегляд мобільного телефону. У будь-якому випадку потрібно розуміти, чому буває так, що водій не помічає очевидних речей на дорозі …

Відео було знято в м. Краснодар (РФ). 14 грудня від зіткнення з припаркованою вантажівкою загинув водій іномарки. Аварія сталася в 1:50 на вулиці Московській. Водій автомобіля Mitsubishi рухався у напрямку до вулиці Сонячної. За попередніми даними, біля будинку № 19 33-річний чоловік при перестроюванні врізався в припарковану вантажівку Freightliner.

В результаті ДТП водій Mitsubishi загинув на місці. За фактом аварії проводиться перевірка, повідомляє прес-служба ОБ ДПС ДІБДР по Краснодару.

“Водій не помітив, що стоїть в правому ряду, тому вантажівка на повному ходу протаранила його. Від удару легені буквально розірвало на частини. Прибулі медики констатували практично миттєву смерть водія.”


Не пропустіть