Справжня дружба: хлопець без дозволу взяв і розбив McLaren P1

Деякі вчинки наших друзів дуже важко забути. Власник цього McLaren P1 точно довго не пробачить свого товариша, який без його відома взяв машину і примудрився розбити її. Господар рідкісного британського суперкара – Султан бін Рашид Аль Нахайян, проживає у Вашингтоні, пише news.infocar.ua.

Як власник повідомив в соціальних мережах, автомобіль без дозволу взяв його друг і потрапив в аварію. Як саме було вироблено «викрадення», не повідомляється. Відомо лише, що водій виїхав на перехрестя на заборонний сигнал світлофора і в нього врізалася Honda Pilot. Це третя зафіксована аварія за участю McLaren P1. Власник запевняє, що через місяць його автомобіль знову поїде по дорогах.

Британці побудували всього 375 екземплярів даної моделі. McLaren P1 був представлений в 2013 році і всі екземпляри розпродали буквально за місяць. Деяким клієнтам суперкар обійшовся в мільйон доларів. На машину встановлюється 3,8-літровий V8 і електродвигун. Сумарна віддача – 916 к. с. Тяга – 900 Н-м. До сотні такий автомобіль розганяється за 2,8 секунди.


Не пропустіть