Поліція виписала перший штраф власнику «євробляхи» за прострочений період розмитнення (Відео)

Українські правоохоронці виписали перший штраф власнику «євроблях», який прострочив час розмитнення авто

Про це повідомив лідер «євробляхерів» Олег Ярошевич в Facebook.

«Перший день вступу в дію закону пройшов спокійно, але все-таки, як і попереджали, знайшлися перевертні в погонах, які перевищили повноваження і виписали штраф в розмірі 8,5 тис. гривень», – йдеться в повідомленні.

Як з’ясувалося, чоловік не був членом «АвтоЄвроСили», а правоохоронців звинуватили в обмані через слова про те, що власник євробляхи «повинен доводити, що не винен».

На даний момент чоловік звернувся до юристів, які займуться консультаціями і його захистом в суді.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський не встиг відстрочити «драконівські» штрафи для українців. Про це йдеться в повідомленні, яке з’явилося на сайті Державної фіскальної служби.

У відомстві нагадали, що вже з 22 серпня, вступають в силу жорсткі санкції за порушення правил ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією на територію України.

ДФС зазначила, що «драконівські» штрафи повинні були ввести ще 22 травня, але їх довелося відкласти через велику кількість нерозмитнених транспортних засобів і протестів «евробляхеров» в українських містах.

«Нагадаємо, що за новими правилами в разі перевищення терміну доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення на 20-30 діб передбачений штраф в розмірі 85 тис. грн,” – йдеться в повідомленні.

За умови, якщо термін був перевищений більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або раскомлектації транспортного засобу, згідно з правилами, то власнику транспортного засобу загрожує штраф в розмірі 170 тис. грн або авто буде підлягати конфіскації.

Аналогічні грошові покарання при перевищення термінів тимчасового ввезення транспортних засобів: за перевищення терміну на 20-30 діб належить штраф на суму 85 тис. грн, більше ніж на 30 діб, а також в разі втрати або розкомплектування авто – 170 тис. грн штрафу або конфіскація.

Джерело politeka.net

Не пропустіть