Поліція розповіла, який в Україні транспорт викрадають найчастіше

Правоохоронці фіксують зростання кількості викрадень

В Україні з усієї кількості викрадень, в 60% випадках викрадають авто, а в 40% – мопеди і інший малогабаритний транспорт.

Про це повідомив заступник глави Національної поліції України Костянтин Бушуєв під час брифінгу 4 вересня, пише УНН.

“Ми спостерігаємо певне зростання кількості таких правопорушень. Є певні причини, які нам пояснюють цю ситуацію”, – сказав Бушуєв.

За його словами, зростання подібних правопорушень був викликаний і тим, що до 18 червня Нацполіція була обмежена в своїх діях, тому що тільки тоді вступили в силу зміни до Закону України “Про поліцію”, яким передбачено, що Нацполіція має право на здійснення оперативно- розшукових заходів.

“Тому з 18 червня Нацполіція затримала 32 групи, які спеціалізувалися на вчиненні саме таких злочинів. 17 з цих груп спеціалізувалися на викраденні елітних авто. У Києві таких груп затримали 16. За статистикою, кожен 5-й автомобіль повертається власнику. На сьогодні кількість випадків заволодіння транспортними засобами становить понад 10 тис. в цілому по країні. Загальна тенденція, в порівнянні з минулим роком, невтішна, але нам вдалося її зламати”, – сказав він.


Не пропустіть