“Затишно, як вдома”: киян вразив “апгрейд” столичної маршрутки (Відео)

У Києві в пасажирської маршрутці №475 (завод “Буревісник” – станція метро “Позняки”) замість скла до вхідних дверей прибили звичайні кімнатні двері з ДВП.

Відповідні фото і відео опублікував киянин Ілля Виборнов на своїй сторінці у Facebook.

Його пост розсмішив користувачів соцмережі, і вони відреагували на нього саркастичними коментарями.

“Це осіння і зимова версія дверей, щоб не задувало”, “По-багатому”, “Ой ну що ви починаєте?! Може людина розраховувала, що буде оцінена креативність її думки, нестандартний підхід, індивідуальність”, “Затишно, як вдома” , – пишуть вони.

Тим часом, за інформацією “Сегодня”, на ситуацію вже відреагували в комунальній службі перевезень Київської міської державної адміністрації.

“Ми вже зв’язалися з приватним перевізником, який працює на маршруті. 14 вересня цей автобус уже не вийшов на маршрут. Ми провели із власником роз’яснювальну бесіду. Перевізник пояснив появу дверей тим, що пасажири, набиваючись у салон маршрутки, видавили скло. Замовлення нового і його доставка зайняли б кілька днів. Директор вирішив що автобус (2013 року випуску) простоювати не повинен, він у нього в кредиті, і розпорядився випустити його на маршрут, обладнавши першими-ліпшими дверима”, – розповіли там.

Крім того, в КМДА пообіцяли посилити перевірки перевізників, оскільки випадки з заміною скла на метал і звичайну фанеру в їхніх транспортних засобах були помічені неодноразово.

Тим, хто продовжить возити пасажирів у вщент набитих небезпечних маршрутних таксі, загрожуватиме позбавлення ліцензії.

Джерело obozrevatel.com

Не пропустіть