Фура захотіла проскочити перед поїздом (відео)

Ігнорування заборонного сигналу на ж / д переїзді зазвичай погано закінчується для автомобілістів, проте водій фури дивом залишився живий, чого не скажеш про напівпричеп з вантажем, пише autocentre.ua.

Нехтування правилами перетину на автомобілі залізничних переїздів – одне з найгрубіших порушень ПДР, яке найчастіше спричиняє найважчі наслідки. Транспортний засіб можна замінити, а життя людині дається лише раз. Цей випадок стався в невеликому містечку Фрідек-Містек на сході Чехії. Водій 16,5-метрового автопоїзда чомусь вирішив, що його транспортний засіб може з легкістю проскочити через переїзд на заборонний, червоний сигнал світлофора.

На жаль, благополучно завершити маневр не вийшло. Пасажирський локомотив за долю секунди розніс на друзки фуру. За великої випадковості, сідельний тягач Scania встиг переїхати переїзд і основний удар тепловоза припав на напівпричіп тентований, який здуло немов пушинку. У підсумку водій відбувся дрібними подряпинами. Машиніст і 80 пасажирів потягу не постраждали. А от вартість напівпричепа і вантажу, який знаходився в ньому, доведеться відшкодовувати.