«Євробляхери» знову виступили з різкими погрозами в бік влади

Власники автомобілів в іноземній реєстрації не згодні з нормами законопроекту, який був прийнятий ВР 8 листопада. Вони хочуть, щоб законодавці прибрали «коефіцієнт віку» з формули розрахунку податку. Від місцевої влади власники автомобілів вимагають проведення позачергової сесії і голосування за відповідне звернення.

Акції під прапорами ГО «АвтоЄвроСила» повинні відбутися в декількох містах і областях, де створені сильні філії організації. Вінницька область – одна з таких регіонів, пише 20 хвилин.

Як пояснює один зі спікерів ГО «АвтоЕвроСіла. Вінниця »Олександр Марцинківський, він з однодумцями займеться блокуванням трас і вулиці Соборній, щоб привернути увагу і почути думку керівників Вінницької області” з питання призову до Президента щодо ветування закону, а також скасування у формулі «коефіцієнта віку».

Місцеві активісти вже визначилися, де саме будуть перекривати дороги. На ділянці від Вінниці в бік Хмельницького вони перекриють трасу в селі Якушинці, дорогу до Києва, в бік Умані – в районі Гайсина, а також трасу в бік Могилів-Подільського.

Також «АвтоЄвроСила» планує провести блокування вул. Соборній в районі адміністративної будівлі обладміністрації та облради. Акції розпочнуться 20 листопада о 10.00.


Не пропустіть