Як українські КрАЗи борються зі снігом на дорогах (Фото)

КрАЗи із снігоприбиральним та солерозкидувальним обладнанням одними з перших щороку «приймають удар» на себе, ліквідуючи наслідки стихійного лиха під назвою «сніг та ожеледь». Цьогорічний листопад – не виключення. Завдяки великій кількості снігоприбиральної техніки, більшість якої виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ», задіяної дорожніми та комунальними господарствами сьогодні вночі та зранку, проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Різке ускладнення погодних умов через рясний мокрий сніг у Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Київській, Закарпатській, Полтавській, Хмельницькій, Чернівецькій, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Миколаївській та Одеській областях призвело до сніжного колапсу на автошляхах. За повідомленням Укравтодору, середня висота снігового покриву там, де випав сніг, склала від 3 до 15 см.

Очевидно, що разом із потужною технікою КрАЗ можна швидше подолати негоду, уникнути аварій, жертв та інших негативних наслідків на дорогах. Бо стихія КрАЗів – робота в екстремальних дорожніх та кліматичних умовах. Кременчуцький автозавод має виробничі потужності, кваліфікований персонал, серійну продукцію спеціальної і дорожньої техніки, аби забезпечити усі комунальні та дорожні господарства якісною та ефективною технікою українського виробництва. Наразі їхня потреба в такій техніці нараховує тисячі одиниць. Кременчуцький автозавод постійно рухається вперед: сучасна техніка КрАЗ, що випускається сьогодні, більш потужна, мобільна і маневрена, за рахунок безкапотного компонування. До того ж вона універсальна, оскільки лінійка комунальних спецмашин комплектуються снігоприбиральним спецобладнанням, яке легко монтується/демонтується. Це дає можливість її цілорічного використання.

Нагадаємо, Кременчуцький автозавод випускає усі найпопулярніші види комунальної та дорожньої техніки: універсальні комбіновані дорожні машини та роторні снігоприбиральні, сміттєвози, підмітально-прибиральні тощо.


Не пропустіть