Гідрогеолог: Гімн зіграють – і Кримський міст обрушиться

Кримському (Керченській) мосту загрожує обвалення через цілу низку причин; може його спровокувати і сильний шторм, і виконання гімну Росії.

Про це UAportal розповів відомий російський гідрогеолог і опозиційний політик Юрій Медовар.

Відповідаючи на питання, чи може Кримський (Керченський) міст обвалитися через сильний шторм, він заявив: “Цей міст може обрушитися через що завгодно – через шторм і не через шторм, просто тому, що його не можна було будувати в цьому місці”.

У цьому контексті вчений нагадав про те, як в Москві на Новий рік обвалився міст під час виконання державного гімну. Проводячи паралелі з Кримським мостом, він припустив: “Все може бути. Гімн зіграють – міст обрушиться”. “До речі, у нас жартували після того, як в Москві міст обвалився … На Керченському мосту в ніч на 1-ше січня заборонили виконувати (транслювати) гімн Росії …” – додав він.

Медовар нагадав, що Кримський (Керченський) міст споруджений на напівтвердих водонасичених глинах, не призначених для подібних навантажень. Він також зауважив, що поромна переправа через Керченську протоку продовжує функціонувати. “Це не просто так. Значить, вони знають більше, ніж ми”, – зауважив геолог.


Не пропустіть