Рідкісний екземпляр Acura NSX Zanardi Edition 1999 року виставлять на аукціон (Фото)

Організатори аукціону Bring a Trailer в Сполучених Штатах оголосили торги за унікальний лот – червоний спорткар Acura NSX в рідкісній комплектації. Йдеться про версію Acura NSX Zanardi Edition 1999 року.

Відзначається, що всього було випущено 51 екземпляр таких автомобілів. Більш того, машина, яку планують продати на аукціоні, раніше належала гонщику Мігелю Дюамелю, а її вартість оцінюється в 215 тисяч доларів. Вперше Acura NSX Zanardi Edition, яка на багато ринків поставлялася під брендом Honda, була представлена ​​в 1999 році. Спеціальну версію спорткара японський концерн випустив на честь 2-разового чемпіона місцевого аналога «Формули-1» італійця Алекса Дзанарді, який завоював золото в двох сезонах поспіль – в 1997 і 1998 роках.

49 автомобілів з лімітованої серії виробник передав своїм дилерським центрам, один екземпляр був подарований особисто «винуватцеві торжества», а останній залишився в прес-парку Honda. Від стандартної версії Acura NSX Zanardi Edition відрізняється зниженим на 68 кілограм вагою, наявністю жорсткого даху і відсутністю підсилювача рульового управління. Крім усього іншого, машина отримала легкосплавні диски від легендарної компанії BBS, оригінальний спойлер, а також спеціальний алюмінієвий шильдик у вигляді автографа Дзанарді і номером його боліда в серії CART.


Не пропустіть