Невідома вантажопасажирська «Таврія» (Фото)

Інженери Науково-технічного центру «ЗАЗ-автотехніка» на роботі штани не просиджували. А створювали різні дослідні зразки автомобілів на базі класичних серійних ЗАЗ. І добре, що ці машини залишилися в історії.

Співробітники Технічного музею «Фаетон» із Запоріжжя виклали на своїй фейсбук-сторінці чергове цікаве фото, повідомляє autogid.pro. На ньому унікальний дослідний автомобіль ЗАЗ, який отримав серійний номер 1102. Автомобіль розглядався як перспективна розробка, його навіть презентували журналістам і громадськості в 1991 році.

Це був вантажопасажирський фургон, а найцікавіша його деталь – це склопластикова надбудова від даху і до корми незвичайної форми, яка істотно збільшила обсяг вантажного відсіку.

Але в підсумку автомобіль залишився всього лише “концептом”. У серійне виробництво в 1992 році пішла добре нам відома версія ЗАЗ-11024 – з опуклими задніми дверима.

Додамо також, що ЗАЗ-1102 був одним з улюблених автомобілів для розробки у фахівців «ЗАЗ-автотехніка». Деякі автомобілі в одиничних екземплярах або дрібними серіями пішли в експлуатацію. Як, наприклад, ось цей симпатичний пікап.


Не пропустіть