В Україні почали масово ввозити корейські авто: скільки коштує заміна “євроблях”

В Україну все частіше ввозять автомобілі з Південної Кореї, популярні – KIA K5 і Hyundai Sonata. Це, як правило, колишні таксомотори, що працюють виключно на газі. Такий вид транспортних засобів здатний замінити “євробляхи” та “битки” із США.

Менеджер KoreaStyle Олександр Левшин повідомив, що в Україні щомісяця з Південної Кореї завозиться до тисячі авто і не менше третини з них – тільки на газі. Про це пише UBR.ua.

Hyundai Sonata 2013 року року на газі модифікації YF із середнім пробігом 200 тис. км і безпроблемними двигуном, коробкою передач і “неубитим” салоном коштуватиме в Україні близько $9-10 тис. Та ж модель і тих же років (2013-2014 рр.), але рестайлінгова – модифікація LF – буде коштувати вже $11-13 тис.

За словами експерта, на зростання популярності цієї категорії автомобілів вплинула низка факторів. Так, у цій країні та взагалі на Сході є особливий маркетинговий підхід. “Вони авто для внутрішнього ринку роблять краще, ніж на експорт. Це стосується Кореї, Японії і т.д.”, – зазначив він.

Також якість пластика, наприклад, в Hyundai Palisade буде краще – м’якше – ніж в українському. Оббивка салону теж буде більш якісною. “У східних країнах розкіш і комфорт дуже цінуються, тому там машину з низькою якістю комфорту просто не продадуть”, – додав фахівець.

Крім того, в Південній Кореї дуже хороші дороги, тому там машини менше “вбиваються”. За словами Левшина, з цієї країни імпортуються машини “на ходу”, а не “биті”, як із США. Тобто машина може своїм ходом заїхати на паром – і виїхати в Одесі. І нарешті, в Кореї дуже популярні авто із заводською газовою установкою (ГБО 5-го покоління). Тобто у них взагалі немає бензобака, зазначив менеджер KoreaStyle.

При цьому, як підкреслив фахівець, у такої категорії автомобілів в Україні сформувався певний негатив. Він полягає в тому, що з Кореї до нас везуть лише колишні таксомотори з великим пробігом.

Експерт автомобільного ринку Анатолій Ноздричкін навів свої аргументи на користь корейських автомобілів. “На сьогодні в Україні газ хоч і подорожчав, але все одно дешевше, ніж бензин”, – сказав він.

Якщо взяти і порівняти моторесурс KIA K5 (Optima) і Hyundai Sonata з дволітровими двигунами в залежності від виду палива, то на газі ці машини рази в два можуть проїхати більше. За умови, що на них встановлено заводське ГБО.

Керівник проєкту “Авто24” Сергій Матусяк розповів, що автомобілі з Південної Кореї, як правило, ремонтувати не потрібно. Адже це не “битки” з США, зазначив він. Іноді явних пошкоджень не видно на фотографії, але під час експлуатації можна зіткнутися з неприємними і дорогими сюрпризами.

Наприклад, якщо у машини великий пробіг, то доведеться ремонтувати двигун або ходову. Це може вилитися в кругленьку суму – все залежить як від моделі, так і від стану зношених агрегатів.