Штрафу за “євробляху” не уникнути, навіть якщо здати її на розбирання

Власникам авто на єврономерах не уникнути штрафу за розмитнення автомобіля, навіть якщо здати його на запчастини. Зробивши це, після 15 листопада 2021 року, коли закінчиться термін на розмитнення, все одно призначать адміністративне стягнення у розмірі 170 000 грн. Про це повідомляє організація “Авто Євро Сила” на своїй сторінці в Facebook, пише Обозреватель.

Штрафу не можна буде уникнути, навіть якщо власник “евробляхи” не особисто ввозив авто, але при цьому купував страховку на машину.

“Перше, що потрібно знати, це митний режим. Якщо авто ввозили особисто ви в митному режимі транзит, або тимчасове ввезення (консульський облік) – здавши” євробляху “на розбирання ви, з 15.11.21 року отримаєте митний штраф 170 тис. грн.”, – повідомили в “Авто Євро Сила”.

Навіть якщо не ви ввозили авто, але купували страховку на автомобіль, то інформація з страхової компанії про вашу експлуатації автомобіля передана в митні органи. Тому, після закінчення терміну на розмитнення – 15 листопада 2021 року митниця може викликати вас для уточнення інформації, з якою метою ви купували страховку, і може скласти протокол на 170 тис. грн.

Крім того, якщо ви на машині з європейськими номерами мали поліцейські штрафи, або були в ДТП, інформація про вас, як людину, яка експлуатувала такий автомобіль, поліцією була передана на митницю. Тому в разі не розмитнення автомобіля, або не вивозу до 15 листопада, митниця випише штраф в розмірі 170 тис. грн.


Не пропустіть